[ PRODÁNO ] Energeticky velmi úsporná novostavba rodinného domu s dvojgaráží

Rodinný dům

[ PRODÁNO ] Energeticky velmi úsporná novostavba rodinného domu s dvojgaráží

Výjimečná příležitost k pořízení nadstandardního bydlení v oblíbené lokalitě Zdiměřic s kompletní občanskou vybaveností v místě a výbornou dopravní dostupností.

Vila o dispozici 5+1 se nachází na pozemku o rozloze 1.299 m2 se vzrostlými stromy, situovaném ve velmi klidné části obce. Napojeno na veškeré inženýrské sítě (voda, plyn, elektřina, kanalizace). V přízemí domu naleznete prostorný obývací pokoj s výhledem francouzským oknem na terasu a upravenou zahradu, halu s jídelnou, kuchyň se spíží, pokoj pro hosty, prádelnu, koupelnu s toaletou, zahradní místnost, vstupní chodbu s šatnou, dvojgaráž a příjemnou terasu poskytující dostatek soukromí pro nerušený relax. V patře, kam se dostaneme po schodišti se zábradlím potom dětský pokoj, ložnici se šatnou, samostatnou toaletu, koupelnu s vanou a obslužnou místnost pro vytápění.

Robin Dvořák
Osobní makléř ve společnosti RE/MAX od roku 2009, člen realitního týmu. Kromě nemovitostí k bydlení se specializuje na komerční nemovitosti a nemovitostní transakce. Pomáhá lidem a firmám prodat, koupit a investovat do nemovitostí. Jeho silnou stránkou je smysl pro detail a použití nových technologií.
Komentáře