Robin Dvořák

Specialista na prodej nemovitostí v Praze a středních Čechách s nejvyšší certifikací ISO

Realitní makléř s více než 10 lety praxe k vašim službám

Know-how, obchodnický um, nasazení klidně i v noci, když je to třeba, a silný tým v zádech. To stojí za službami na špičkové úrovni a úspěšnými prodeji. Přes 400 prodaných nemovitostí a spokojených klientů je důkazem toho, že toto spojení funguje.

Zásady, kterými se řídím:

  • Chráním vaše zájmy, dodržuji přísný Etický kodex a profesní prodejní standardy.
  • Prvotřídní služby, práce s každou zakázkou individuálně a na míru, schopnost řešit i složité realitní případy.
  • Jsem pro vás kdykoliv k dispozici.
Robin Dvořák

Jak jsem se dostal k prodeji nemovitostí

Robin Dvořák na pódiu při předávání cen v Las Vegas

Do roku 2005 jsem prodával techniku Husqvarna v rodinné firmě v Poděbradech. Ten rok se ale převrátilo všechno vzhůru nohama a já, po rozpadu předchozího života, stál před bytem kamaráda v Praze s autem a spacákem, což bylo to jediné, co mi zbylo

Totální chaos v tom, co vlastně budu dělat dál, zachránil nápad založení reklamní agentury s kamarády. Té se dařilo nad očekávání skvěle až do roku 2008, se kterým přišla krize, krácení rozpočtů a ztráta 70 % obratu.

Nezbývalo než začít znovu. Rozhodl jsem se pro bydlení – potřebu, kterou nezastaví ani případná krize. Volil jsem rovnou jeden z nejvyšších cílů a zaslal životopis do realitní kanceláře RE/MAX. Přišlo ale zklamání, odmítli mě. Začal jsem pracovat pro jinou realitní kancelář a soustředil se hlavně na zakázky RE/MAXu, které jsem dělal lépe a rychleji. Po roce usilovného snažení mi zazvonil telefon, následovala káva s majitelem jedné z kanceláří RE/MAX, 7 dalších schůzek a domlouvání podmínek. Odměnou pak bylo, že jsem konečně začal tam, kde jsem chtěl, v RE/MAXu – a jsem zde dodnes.

Dosáhl jsem nejvyšších certifikací pro realitního makléře v ČR

Svou práci beru vážně. Kromě toho jsem ale chtěl, abyste získali jistotu, že bude o prodej nemovitosti v mých rukou dobře postaráno. Důkazem je nejvyšší možná certifikace realitního makléře dostupná v ČR – certifikace CRM ISO 17024. V rámci hodnocení realitního makléře RE/MAX jsem obdržel nejvyšší možné 6hvězdičkové hodnocení.

Robin Dvořák certifikovaný realitní makléř
Robin Dvořák RE/MAX 100 Percent Club
Robin Dvořák certifikovaný makléř ISO 17024
Robin Dvořák certifikovaný insolvenční specialista
Certifikát obchodníka měsíce

Vaše nemovitosti mi pomáhá prodat silný realitní tým

Hana Počová

Hana Počová

asistentka

Filip Obr

Filip Obr

fotograf

Barbora Kettnerová

Barbora Kettnerová

asistentka

Sellafurniture logo

Sellafurniture

homestaging

Dagmar Marvanová

Dagmar Marvanová

soudní znalec

Logo advokátní kanceláře Bartoň Pecková

AK Bartoň Pecková

advokátní kancelář

Monika Kunovská

Monika Kunovská

expertní služby

Logo Comfort space a.s.

Comfort space, a.s.

technická inspekce a energetické průkazy

Co o mých službách říkají klienti

Pan Dvořák prodával náš dům a pozemek. S jeho přístupem jsme byli po celou dobu více než spokojeni. Pan Dvořák je velice profesionální, vstřícný a vždy ochotný. Líbilo se nám, že nám pomohl s určením prodejní ceny, průběžně nás informoval o prohlídkách a snažil se najít optimální řešení pro prodej. Není to makléř, který dá vaši nemovitost na internet a jen pasivně vyčkává. Nám například poradil pozemek k naší nemovitosti rozdělit na dva menší a prodat zvlášť, čímž se nám podařilo získat více zájemců a celý prodej se velice uspíšil. Byl velice ochotný a nápomocný i s rekolaudací a změnou užívání pozemku, kterou jsme řešili. Než jsme poznali pana Dvořáka, měli jsme s makléři spíše horší zkušenosti. Předchozí makléř, který nám měl nemovitost prodat, ji neúspěšně prodával více než rok. Pan Dvořák ji prodal do několika měsíců. Jeho služby bychom doporučili každému, kdo chce prodat svou nemovitost co nejrychleji, za co nejvyšší možnou cenu a mít s tím minimum starostí.
Jan a Miriam Holendoviprodej domu + pozemku v Jevanech
Se službami jsem maximálně spokojen. Tato spolupráce byla jedním z nejpozitivnějších zážitků, jaký jsem v oblasti služeb za dlouhou dobu zažil. Líbila se mi vysoká profesionalita, skvělá domluva, naprostá spolehlivost, špičková prezentace nemovitosti, pomoc i nad rámec povinností (a také mimo běžnou pracovní dobu), efektivní komunikace… Zkrátka vše, u čeho se při prodeji nemovitosti „modlíte“, aby šlo hladce, je v tomto případě pokryto na 100 %, bez nejmenšího zaváhání. Vaše služby bych doporučil všem, kteří chtějí prodej své nemovitosti svěřit do těch nejpovolanějších rukou, nespokojí se s průměrností, chtějí prodat za nejlepší možnou cenu – a naopak minimalizovat stres s prodejem obvykle spojený. Nedokážu si představit, že by mi kdokoliv jiný mohl poskytnout jakkoliv lepší servis.
Radovan Fülöpprodej loftového bytu v Praze - Prosek
+420 605 117 525
robin.dvorak@re-max.cz
Sokolovská 270/201
190 00 Praha–Vysočany

Napište mi, pomohu vám

Vyplňte formulář nebo mi zavolejte na 605 117 525, rád vám poradím při prodeji nemovitosti.

Odesláním formuláře uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů dle zásad zpracování osobních údajů.